Ogłoszenia - Parafia Pcim

Menu główne:

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Poniedziałem Wielkanocny           Pcim, 21. 04. 2014

W liturgii Kościoła:
Kościół przeżywa oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Z racji jej uroczystego charakteru w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W naszej wspólnocie parafialnej:

Dziś o godz. 13.30 pogrzeb śp. Marii Mastela ze Suchej.
O godz. 15.00 nowenna i koronka do Bożego Miłosierdzia. W czasie nowenny w dni powszednie koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. wieczornej.
W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Z tej racji składka na Mszach św. przeznaczona jest na działalność Caritas.
W związku z przypadającą w najbliższą niedzielę - 27 kwietnia kanonizacją Papieża Jana Pawła II, Msze św. w naszej parafii zostaną odprawione w następującym porządku:
W kościele parafialnym o godz. 7.30, 9.00 i 15.30
W kaplicy na Suchej o godz. 8.30
W kaplicy na Krzywicy o godz. 9.00
Dziękujemy 22 rodzinom za ofiary złożone na malowanie kościoła i składkę z II niedzieli
13 kwietnia w wysokości 7211zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania kościoła i Liturgii Świętego Triduum. Szczególne podziękowania dla panów Roberta i Krzysztofa Dudków, za pracę i pomoc przy malowaniu kościoła.

Ogłoszenia lokalne:
Najlepsze życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim mieszkańcom składa Wójt i Pracownicy Urzędu Gminy.
GOKiS w Pcimiu zaprasza na spektakl z okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II pt: Droga do świętości w dniu 24 kwietnia o godz. 17.00 w budynku OSP w Pcimiu.